amerikkalaiset ovat

taas raiskanneet tuhansia Irakilaislapsia?! Miksi?
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eivätkö he eilenkin olleet syyllistyneet siihen samaan?

Miksi aikuiset eivät katso lasten perään edes Irakissa?

Äänestä
  • oli eilenkin, oikein muistit!. On se todella outoa, etteivät ne opi pitämään huolta penskoistaan!!!! Pahoin pelkään, että huomenillalla joudun taas kertomaan tämän ikävän uutisen?!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asiantuntija no1 kirjoitti:

taas raiskanneet tuhansia Irakilaislapsia?! Miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu