Koivisto, hyvä presidentti?

"Tarttis tehhrä jotakin".

Tätäkö teit?

http://www.iltalehti.fi/2005/09/28/200509283546371_uu.shtml
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Koiviston piti todella mallata enemmän neuvostoliittolaisia , koska hänellä ei ollut kokemusta näiden kanssa toimisesta. Se on ihan luonnollinen reaktio, tosin sossu-demokraatit tekivät Koivistosta sankarinsa.

Äänestä
  • onhan helppo muokata sellaisesta ihmisestä mieleisensä jonka ainoat sanat ovat (kyllä se siitä) siitä sdp läisten nousukausi alkoikin kun saivat tahtonsa läpi joka asiassa:( ja tulokset ovat nähtävävissä,esim joukko liikenteen lopettaminen ja kaikenlainen säästäminen esim koulujen lakkauttaminen on yleistnyt vielä voitaisiin säästää lopettamalla sdp puolue ja koko sak väki kortistoon vain:) kun kerran säästetään säästetään sittem kunnolla:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Virpa Suisto kirjoitti:

"Tarttis tehhrä jotakin".

Tätäkö teit?

http://www.iltalehti.fi/2005/09/28/200509283546371_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu