Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vihreät bikinit ja isot tissit

75694
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Täähän on vielä hirveämpi lehmä kuin se sun entinen suosikkityttösi danniass.

Äänestä
  • !!!!!!!!!!!

    Äänestä

Aivan loistava, tästä ei enää nainen parane! En ymmärrä miksei kaikki naiset käy pumppaamassa isoja tissejä, niistä saa parhaat kicksit.

Äänestä
  • tai ainakin isommat tuopit

    Äänestä

Moi. Kerrankin oli kunnon tisut! Lisää isotissisiä naisia!

Äänestä
  • oli miten oli: ISOT tissit puhuttelee

    Äänestä

nami, kyllä tommosta pyllyä kelpais nuolla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tissifetissi kirjoitti:

http://sex4all.erosfreehost.com/score/sarennalee_7/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu