ITSE TYKKÄÄN MUIJANI TUOKSUISTA!
Pimppi, pyllyvako, pyllyn reikä, kainalot, tukka...AAAH KUN TUOKSUVAT NANNALTA!
Myös pikkarit, sukat...
Pimppi, pyllyvako, pyllyn reikä, kainalot, tukka...AAAH KUN TUOKSUVAT NANNALTA!
Myös pikkarit, sukat...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
nuuskimisen aiheita ovat mm.varpaat, sukkiksien haarakiila kohdat, pikkarit, mirrin. ei pelkästään nuuhkiminen vaan perusteellinen nuoleminen/imeminen hyffää. todella kiihottavaa.naisen tuoksu kiihottaa kokonaisuudessaan. suloisii!!
tuoksuu ihanalta.
joita olen nuuskinut ovat lähteneet vaimoni umpinaisista pikkukengistä. joissa jalat hikoovat voimakkaasti. wau mikä tuoksu tulekaan. ei pelkästään kengistä. vaan sukkiksien jalkaterä osasta. sekä itse varpaista.niitä nuuskiessa kyllä "kyrmykkä" nousee juhlakuntoon. pisteenä iin päälle mirrin nuuhkiminen,perusteellinen nuoleminen,imeminen.jonka jälkeen pitäis olla kaikki valmistelut tehty. itse nussimista varten.
Minä tykkään sitoa mieheni sänkyyn mahalleen , anna odotella muutman tunnin ja sitten piiskaan sitä kunnes se anelee armoa.
Antaisitpa minullekkin käsittelyn. Oon toivonut muijaltani jotai tuollaista, mut se on jäänyt pelkkään sitomiseen, ei kuulema halua satuttaa. Täytyy vain ehkä haaveilla fantasiasta.
tykkään haistella pillua ja pyllyä varsinkin aamulla heti herättyäni haistelen vaimoni pillua siinä on kiihoittava tuoksu!Tykkään myös siitä että vaimoni pissii suuhuni!pissi maistuu tosi hyvältä!
Mä tykkään nuolla,hyväillä,hieroo,haistella. Naisten jalkoja,paljaita että sukissa ja sukkiksissa... Mutta ei oo hirveesti kokemuksia,olis kiva löytää joku nainen kuka tykkää noista..
Just joo! No kyllä sä naisista jotain tiiät ku olit yläasteella kaikkien tyttöjen märkien päiväunien kohde! Sitten sullahan on lapsia parinkin naisen kanssa ainakin, joku sano että neljän naisen kans?!
Älä oo Jukkis (=Jukka) turhan vaatimaton!!
Nyt oot tainnu sekottaa johonkin toiseen,mulla ei oo lapsia ainuttakaan...! Sorry vaan
tykkään kun nainen hieroo ja runkkaa minua varpaillaan ja jalkapohjillaa..olen saanut useammalta naiselta jalka hierontaa kaikki ovat olleet minua 6-10 vuotta vanhempia olen 42,kaikki ovat tehneet sen ihan mielellään eivätkä ole pitäneet sitä kovin ihmeellisenä..sääret pitää olla aika hoikat ja varpaat hyvin hoidetut mielellään lakatut kynnet niin ah..vielä jos on ohuet sukat joista punakyntiset varpaat näkyvät läpi niin tulen kivikovaksi kun nainen kipristelee niitä ja jotku ovat tosi taitavia..
Kiihotun isonappisista (n. 4-6 cm) neuletakeista
...