Jäätelökesä 51

Minne oot kadonnut,sun kuva jäi ikuisesti mieleen...hyvää syksyä sulle!
2386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Heips Mies maalta!

Arvaas kuinka oon kaivannut viestejäsi...
Mutta onhan mulla kuvasi, jota katselen usein...kuumana, *polte veressä*Oot niin ihana... : )
niinkuin sinäkin mun kuvaani ja kuumana käyt, niinkuin sanoit...

Meillä molemmilla pettymyksiä elämässä, mutta kerätään rohkeutemme ja tehdään tärskyt...

Tehdään unelmista totta..ja..ja...

*hellin halauksin* Kultsisi

Äänestä
  • Jonain päivänä tartun Sinua kädestä...
    Saat viipyä niin kauan kuin haluat...ja mennä pois kun tahdot...Hyvät sanat,iloinen mieli,sehän meitä vois yhdistää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies maalta kirjoitti:

Minne oot kadonnut,sun kuva jäi ikuisesti mieleen...hyvää syksyä sulle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu