nyssiell äon jo 39 immeistä

yäk-yäk
2855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No voi surkeus mitä touhua. Siis tämä teidän Ibi-keskustelunne.

Ei Ibistä idoliksi ole, se on kyllä totta.
Ibihän onnistui kuitenkin saamaan aika hyvin
huomiota, kun täälläkin on jo pari sivullista Ibi-juttuja.

Miksi niitä on niin paljon? No siksi että melkein
jokainen keskustelija avaa uuden keskustelun. Ettekö
te oikeasti osaa vastata toisten viesteihin vai
mukä piru tuossa on ideana? Rasittavaa.

Äänestä

Ja mä yli käenpesän käyn kuin MoroMoro-Mortti joka kiipes langalle. Tuli sade rankka ja Vertti-hiiren.. Tiutiu..hup jup!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaaheey´ta kirjoitti:

yäk-yäk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu