Aamu

Aamu on tosi ärsyttävä muija. Ei ajattele ku itseään. aika perfektionisti. vitun lehmä.
4594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Aamu on kauhee omahyvänen ääliö, joka luulee maailman pyörivän sen navan ympärillä!

Äänestä

se on tehty henkilö!! ja tarkotuksella ärsyttävä......

Äänestä
  • Mieti nyt jos sarjassa ei olis ärsyttäviä henkilöitä nii kuka sitä kattos.Ei saa antaa minkään sarjan ärsyttävän henkilön ärsyttää liikaa!

    Äänestä

Minä en ota kantaa... Sanon vaan että noi nimitykset ovat aika tyhmiä!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voihan kirjoitti:

Aamu on tosi ärsyttävä muija. Ei ajattele ku itseään. aika perfektionisti. vitun lehmä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu