Kuulin luotettavista läheteistä, gruntsilta ja iirolta, että usa valmistelee operaatioita venäjälle ja norjaan ottaakseen niiden öljyvarat hallintaansa, sekä luodakseen maihin demokraattisen järjestelmän. Myös kiinan riisituotanto on tarkoitus demokratisoida usalle koska riisiviinalla voidaan osin paikkailla usa.n energian tarvetta.
Mitä mieltä olette näistä? Älkääkä alkako puhumaan mistään muusta kuin näistä usa.n katalista hankkeista ainakaan tällä palstalla!!
Mitä mieltä olette näistä? Älkääkä alkako puhumaan mistään muusta kuin näistä usa.n katalista hankkeista ainakaan tällä palstalla!!
Vastaukset 12
Vanhimmat
on maailman suurin riisintuottaja? Siis ihan oikeasti.
Ja Tiesitkö. Että halvimmalla saa puuroutumatonta riisiä Lidlistä.
sillä Usan eräiden piirien päässä pyörii pakonomaisena agendana maailman valtaaminen ja maapallon energia- ja muiden luonnonvarojen kaappaus oman eliitin omistukseen ja hallintaan!
En voi tässä asiassa onnea ja menestystä USA:lle toivottaa; aikaisempien maailmanvalloittelijoiden surkea kohtalo osoitaa, että aisallekakkijoiden tie ei ole ruusuinen!
Onnea ja menestystä puolestaan toivottaisin USA:n kansalaisille taistelussa oikeudenmukaisen ja demokraattisen Amerikan luomiseksi ja rauhanomaisen yhteistyön muiden kansakuntien kehittämiseksi!
Meidän Hilma oli kuullut Saaralta samantapaisia huhuja.Oli hyvä,että annoit vahvistuksen.Olen kyllä kuullut vähän muutakin samasta aiheesta,mutta en uskalla niitä tässä paljastaa julkisesesti,joten hys hys vaan.
Minä taas kuulin gruntsilta ja iirolta, että USA aikoo vallata Suomen. Meillä on kuulema niin paljon järviä. Ehdota netin kautta suomeen liikkeelepanoa. Ja salama hyökkäystä Usan herkimpään kohtaan. Eli New Yorkiin. Kaikki proletaarit yhtykää...
meinaako usa varastaa meidän järvet? perkele! aatteleppa kun saimaa ja päijänne on viety rahtilaivalla wisconsiniin ja alabamaan. saatana!
ennaltaehkäisevä kaasuisku. Nyt kaikki vetämän hernesoppaa, ruisleipää ja piimää sitten suunta koilliseen ja selkä lounaaseen.
Meneehän siinä matkanvarrella, vaikka tulis varren kanssa, tietysti myös eteläruotsi ja britannia mutta kuka niitä nyt suremaan jää.
Ei sitten pyllistetä liikaa länteen, jos nyt ei ole antipatioita myös kanadan suhteen.
Viimeistään nyt suomen on asetettava talouspakotteita usa.lle, karkoitettava lähettiläänsä ja vaadittava suomalaisvankien vapauttamista quantanomon leirikeskuksesta!
Guantanamo. Ainakin amerikkalaisia tupakka-, virvoitusjuoma- ja pikaruokayhtiöitä voitaisiin aivan hyvin boikotoida. Parempiakin vaihtoehtoja löytyy jopa kotimaasta. Myös tv-ohjelmat ja elokuvat ovat sielläpäin aika uskomatonta paskaa, mutta suomalaiset on jo turtuneet siihen.
Ei Guantanamossa ole suomilaisia tovereita vangittuna mutta quantonomossa heitä on viljalti. Tämä leirikeskus ei ole yleisessä tiedossa mutta siitä voi kysellä gruntsilta ja iirukalta lisää.
Pitäisi joskus miettiä ennekuin avaa päänsä...
Sitäpä et tainnut tietää, että usa aikoo vallata myös suomen, koska täällä on eniten niiden ulkopolitiikan kannattajia ja se taas auttais seuraavia vaaleja ajatellen. Niin ja tietysti myös vatikaani niitä kiehtoo, koska näin ne sais lopulta oman paavin halitsemaan katolista maailmaa. Ai meinas unohtua sitten vielä thaimaa, kun jenkit sais näin harjoitusalueen tsunamionnettomuuksia varten, jos vaikka sattus taas tuulet puhalteleen itärannikolla. Jotta kyllä jenkeillä hommia riittää...