Huomenna alkaa alamäki

Jos Karalahti on muutaman pelin pois niin ifk tippuu viimeiseksi. Joukkueen ainoa PELAAJA poissa...
4340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei kama nyt ehdi pelailee kun sillä on diilejä kulmilla!!! p.s huikkakin on taas päällä!!!

Äänestä
  • Toivoo ville 5-v.

    Äänestä

  • aaaaaaas kirjoitti:

    Toivoo ville 5-v.

    alamäki on jo alkanut:)

    Äänestä

  • A`la kirjoitti:

    alamäki on jo alkanut:)

    hei kannattaa tarkkaila teemu laaksoa ja 2000-l KARALAHTEA RAMI HOVISTA...HE PÄÄSEVÄT VARMAAN ESILLE..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos niin kirjoitti:

Jos Karalahti on muutaman pelin pois niin ifk tippuu viimeiseksi. Joukkueen ainoa PELAAJA poissa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu