.. helkkarin onko koolla väliä foorumi! Onhan tuo tullu jo selväks ettei koolla loppujen lopuks ole väliä vaan että miten sitä käytetään, ja varmasti me miehet osataan sitä jokainen ihan tarpeeks hyvin käyttää!
Mulla on kalu kokoa 16/5, vähän käyrä, ja oikein mainiosti on pärjätty. Pari tiukka pimppistä typyä jopa sitäki arastellu joskus, ehkä takaapäin lähinnä, mutta ku tarpeeks liukasta on niin kyllä munalla ku munalla menee ihan hyvin.
Suomi24:sen väki vois vaikka poistaa tämän tyhjänpäiväsen palstan, kehotuksena vaan..
ihan turhaa tämä koko..
8
1268
Vastaukset
- m22.
Se on HYVÄ.. tai siis suorastaan ERINOMAISTA että kaikki kalun kokoon liittyvät asiat pysyvät yhdellä foorumilla, jos tämä poistettaisiin ne jakautuisivat tasaisesti muillekin ja sitten saisi taas siellä lukea pate25cm nimimerkkien aivopieruja.
Viestiketjun aloittajalle...Oliskohan se minne päin käyrä? Olisin kiinnostunut ;)
- nuorim
Siis tottakai ylöspäin käyrä..
- nuorim.
Kyllä se on ylöspäin käyrä..
- Kundi24....
...alaspäin käyrää kyrpää. Täällä olis sellasta 19cm ;))
- nuorim.
Kundi24.... kirjoitti:
...alaspäin käyrää kyrpää. Täällä olis sellasta 19cm ;))
Kuka nyt alaspäin olevaa haluu..
- Mikke81
Tääl olis alaspäin käyrä ;)
- ...
Kun tämä aihe kuitenkin tulee esiin KOKO AJAN, niin sille on hyvä olla olemassa yksi paikka.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait152940- 392547
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...381413- 841330
- 631221
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä40969Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.124863- 32796
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi27645Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan58606