Joskus tuli sellanen jakso (uusi jakso vissiin) jossa joku tyyppi paljastui homoksi. En nähnyt kyseistä jaksoa ja haluaisin tietää kuka oli homo? Smithers ei ainakaan voi olla koska sitähän ollaan koko sarjan ajan vihjailtu homoksi. Oliko se Flanders vai joku muu?
Kuka paljastui homoksi?
10
4171
Vastaukset
- kun se kiinnostaa
Margen sisko Patty. Meinasi mennä naimisiin naisen kanssa, myöntäen Margelle olevansa lesbo, tosin sitten tapahtuikin jotain muuta . . . mutta en tässä koko jaksoa kerro että joskus tulevaisuudessa en pilaa jännitystä. Mutta Patty paljastui lesboksi.
- minulle.
Olipa paljastus, sehän oli jo siinä yhdessä jaksossa kaapissa (sananmukaisesti) gay pride-paraatissa yhdessä Smithersin kanssa.
- ohohohoh
minulle. kirjoitti:
Olipa paljastus, sehän oli jo siinä yhdessä jaksossa kaapissa (sananmukaisesti) gay pride-paraatissa yhdessä Smithersin kanssa.
enpä puhunutkaan sinulle . . . vastasin toisen kysymykseen . . .
- friikki
minulle. kirjoitti:
Olipa paljastus, sehän oli jo siinä yhdessä jaksossa kaapissa (sananmukaisesti) gay pride-paraatissa yhdessä Smithersin kanssa.
jo kauden 5 jaksossa Patty näki homerin juoksevan alasti ja sanoim enettäneensä viimeisetkin heteroseksuaalisuutensa ripeet. Että silleen...
- fdsklklfsklfd
minulle. kirjoitti:
Olipa paljastus, sehän oli jo siinä yhdessä jaksossa kaapissa (sananmukaisesti) gay pride-paraatissa yhdessä Smithersin kanssa.
Yhdessä jaksossa (taisi olla kahdeksannella kaudella) Patty poistuu ilotalosta.
- besserwisseri
mutta myös lennystä ja carlista on vihjailtu aika lailla. vielä suomessa näkemättömässä jaksossa homer sai idean vihkiä heidät, mutta marge kielsi ja sanoi että heidän on tajuttava se juttu itse or some shit like that.......
- TuppeZ
Yks vihje oli että Pattylla on matalampi ääni kuin Selmalla.
Toivottavasti Lenny ja Carl ei ole homoja tosin Carlilla on vaimo. Lennykin on tiiraillut naisia. - Lisa
Joo, noita vihjeitähän Lenny ja Carlin ystävyyden laadusta tulee aina välillä. Tuossa homohäät-jaksossahan Marge totesi jotenkin siihen malliin että heidän pitää itse haluta/tajuta se asia, kun Homer olisi halunnut vihkiä heidät.
- RAHAHAAHAA! 8D
Ainaskin pienen pieni vihjaus... Tokihan se on deittaillu Lisanki kaa, mutta se haukku yhtä homoks ja Lisa sano et yleensä ne jotka haukkuvat toisia homoiksi yrittävät peitellä omaa homouttaan... Nelson lähti nopeasti paikalta... Noloutta, vai totuutta? :D "Haahaa!"
- :-)
Et tää on vanha topic, mut silti.
Kuten on jo sanottu Pattyhan (Margen sisko) on lesbo ja tätä on vihjailtu, koko ohjelman ajan. (Mm. se kohta, jossa homer juoksee keittiön poikki alasti ja Patty sanoo, että siinä meni viimeisetkin rippeet heteroseksuaalisuudesta).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1256388Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766195Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716143Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443982Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482405Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1301447- 131289
- 1871118
- 64950