Eli istuuduin työkaverini viereen. Emme koskeneet toisiinme mitenkään ja olimme lähellä katsomassa uutisia. Kun istuimme kävi niin, että minulla oli vessahätä ja istuuduttua penis kiihottu kuin hullu. Kymmenen minuutin kuluttua tuli voimakas erektio ja penikseni nykäisi voimakkaasti. Työkaverinikin huomasi.
Sitten istuimme taas kymmenen minuuttia ja tuli samanlainen erektio. Taas hyppäsin ja työkaveri
katsoi minua kummallinen ilme kasvoillaan.
Mistä tuollainen kiihottuminen johtuu?
Oliko naisella kuukautiset vai missä on vika?
no erektio
nonin2414280142
5
3177
Vastaukset
- kiimainene
Naisella oli Axea?
- miten axe
Miten axe vaikuttaa?
- kiimainen nainen
miten axe kirjoitti:
Miten axe vaikuttaa?
Tekee kiimaiseksi.
- Tonttujärvenpäänjäät
kiimainen nainen kirjoitti:
Tekee kiimaiseksi.
Mikä axe tekee kiimaisimmaksi?
- luonnonlima
Tonttujärvenpäänjäät kirjoitti:
Mikä axe tekee kiimaisimmaksi?
ja tuoksu ala naturel... shit-an-go
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2204239Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692735Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932421- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421629Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5411371Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961324- 571320
- 761301
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251186