Raikas ja reilu hymyhuulinen Nainen,jolla olisi tahtoa olla enemmän kun kaveri,uteliaisuutta tutkiskella ulkokuorenkin alaista elämää ja ennenkaikkea positiivista uskoa tulevaisuutta ajatellen.Jos tunnistit itsesi,miksipä et vastaisi?
Sinua odottelee kohta neljissäkympissä oleva em.kaltainen Mies viettämään yhdessä kesän kauneutta,syksyn pimeneviä iltoja ja talven pakkasia.Lieneekö täällä ystävää tositarkoitus mielessä,mutta minkäs teet kun sydän tahtoisi rakastaa,kädet hiuksia hivellä ja muutenkin on ihmisellä ikävä toisen kainaloon.
Sinua odottelee kohta neljissäkympissä oleva em.kaltainen Mies viettämään yhdessä kesän kauneutta,syksyn pimeneviä iltoja ja talven pakkasia.Lieneekö täällä ystävää tositarkoitus mielessä,mutta minkäs teet kun sydän tahtoisi rakastaa,kädet hiuksia hivellä ja muutenkin on ihmisellä ikävä toisen kainaloon.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No eipä ainakaan pääse kehumaan vastausten tulvaan hukkuneensa...eikö täällä tosiaankaan ole ketään joka olisi tositarkoituksella liikkeellä ja tahtoisi tutustua mukavaan Mieheen?
Kyllähän sitä haluja on tutustua, mut rohkeus pettää. Pitää taas lähteä töistä kiltisti kotiin, ettei satu mitään.....
T: Lea
Vai on sellainen tunne että rohkeuden puute voittaa uteliaisuuden ja tutustumisen halun?
Hmm...no eihän kilttiä kaveria tarvitse pelätä;)
Hyvää kotimatkaa kuitenkin...
Mitä jos kerran repäisee ja katsotaan miten käy.
Miten sinuun saa yhteyden?
PS Ylitöiks meni, mut kiitokset kuitenkin toivotuksista.
T: Lea
Koskaanhan ei voi etukäteen tietää vaikkei tarvitsisi toista kertaa repäistäkkään...
Yhteyden saisi parhaiten tässä vaiheessa kun laittaa posteljoonin
matkaan osoitteeseen : [email protected]
"...sun kainaloosi käperryn ja samaa unta nään,
kuin hullu huudan rakkautesi perään..."
Mutta missä olet, en löydä sinua?
"...en välitä muusta mutta päivät nuo jotka rullaa radallaan,luonas kai olla saan..."
Täälläpä olen ja ehkäpä juuri sinua huhuillen...
löydät kyllä jos todella sitä haluat;)
"...etsin kunnes löydän sun, en lopettaa
voi kuitenkaan..."
...mutta kartta ja kompassi auttaisivat
aika tavalla ;o)
"...miten rauhaton oon yhä vain,jotain multa puuttunee..."
...edellytykset onnistuneeseen suunnistamiseen ovat hyvät suuntimavälineet ja luja tahto päästä määränpäähän...
suunnistustyökalut saataisivat löytyä osoitteesta : [email protected] ;o)