Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vieraan vaimosta fantasiointi

Vaimo on kiinteä peppuinen ja hoikka blondi. Kiinnostaako sellainen ketään. Minua kiinnostaisi toisten vaimot.
43033
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuskinpa tuollainen juuri ketään kiinnostaa. Ymmärrän hyvin kiinnostuksesi muihin.

Äänestä

On noita samoja oireita hiukan muillakin. Ja olisihan sitä mukava nähdä kuvia muiden vaimoista. Omani on pieni hyvä runkoinen pippurinen namupala.
Jotenkin se vain on ruoho vihreämpää aidan tuolla puolen..
Onko muilla vastaavia kokemuksia??

Äänestä
  • mun vaimo on pikkasen alle 30v. Mitat on 175/58

    Äänestä

Olen lihavahko, rinnat roikkuu vatsan päällä. Selluliitin ja raskausarpien kirjoma. Pilluni on löysä lotja,haisee kuselle kun on tuota pidätys-vaikeutta. Jäpittääkö?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


graa kirjoitti:

Vaimo on kiinteä peppuinen ja hoikka blondi. Kiinnostaako sellainen ketään. Minua kiinnostaisi toisten vaimot.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu