Edellisin jakso Chris-crossed (suom.Pitkät kihlajaiset) oli jännittävin ja parhain jakso pitkään aikaan.
Mitäs mieltä olitte?
Chrisillä on aika siistejä voimia vaikka olen niistä tiennyt ja nähnytkin...
Huom.Loppuvaiheessa Leo puhui että jotain ne oli avannu tulevaisuusringin viis vuotta sitten.Anteeksi mitä?
Onko Chris muka ollut siellä jo viisi vuotta?
No ei varmasti.
Minä pidin paljon,tosi paljon tästä jaksosta!!!
Paras jakso ikinä!
2
600
Vastaukset
- Elena
Juu hyvä jakso oli kyllä, ei voi muuta sano tiesitkös että Chris on Wyattin pikkuveli?!
Noh tiesit tai et niin kuitenkin on asia varmeni juuri tässä jaksossa!- Nymphmyth
Tiesin sen ja tietenkin Chris on sen pikkuveli jos se on Piperin ja Leon toinen poika.
Mutta huom. huom. huom. Chrisin alkuperää tai Wyattin ja Chrisin veljeyttä ei tullut ilmi vaan koko Chrisin annettiin jäädä katsojan takaraivoon kummittelemaan koska katsoin jakson uudestaan eikä siinä todellakaan ole suoraa myöntämistä.Juuri siksihän Chris sanoi ettei se voi kertoa enempää koska tulevaisuus muuttuisi koska sehän paljastaa sen vaa Leolle jäähyväisissään. Joten koko juttu oli epäsuoran näyttämisen ja katsojan päättelykyvyn varassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 585050
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544562Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1224489Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2931617- 2281308
- 811301
- 681265
- 305988
- 199930
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50810