Eli joo, ilmeistyi niin kuin monella muullakin niitä talinäppyjä terkan juureen joskus 6-7 vuotta sitten. Häviääkö nuo joskus? Näyttää että niitä on niin vitusti tai ainakin samanverran ku ennenkin... Alkaa vaan vituttamaan nuo näppylät (meinaa tehdä vainoharhaiseksi)
(hehe onpa kunnon hieromarengas muijalle tuos, vaikkei ne nyt varmaan edes tunnu miltään...)
(hehe onpa kunnon hieromarengas muijalle tuos, vaikkei ne nyt varmaan edes tunnu miltään...)
Vastaukset 11
Vanhimmat
Exäni "talinäpyt" olivat kondylooma. Että kiitoksia vaan sinne Vaasaan päin.
VOI VITTU!!!
Nyt mä tulin vainoharhaseks...:(
Mulla kans niitä näppyjä. Niitä on vain hepin toisella puolen tyvestä kärkeen noin
No mullakin on kokonaan terskan ympäri. päällä paljon enemmän, kuin alaosassa. On vaan joskus niin kuin mustelma yhdessä kohtaa... Ja välillä näppylöitten seasta lähtee sitä talimössöä, jos se sitä on.
Ei mun tapauksessa noi voi muuta olla, ku talinäppylöitä. Ne ilmestyi 4 vuotta ennen ensimmäistä yhdyntää ja on siitä asti ollu. Eikä muijallakaan oo ollut mitään,vaikka se on ollut 2-3 kertaa täystarkastuksessa...
Joo.. mulla on kanssa niitä ja vituttaa aivan saatanasti ne. ei muuten mutta ärsyttävän näkösiä. Eikä voi olla kyllä mikään sukupuolitauti ku oon sen verran kokematon ja niilläki vähäsillä kerroilla on kyllä aina kortsu ollu. saako niitä millään pois tai ees vähennettyä?
Joo täältä löytyy myös. Ja oikein reilusti, varmaan yli 50 näppyä. Varmuuden vuoksi kävin näyttää kahdella eri lääkärillä.
Juu ja sanoko lääkäritki että ihan on talinäppyjä? ja antoko mitään neuvoo miten sais pois tai vähennettyä? tuskin ainkaan mitään lääkettä on
Onko teillä vaan terskassa niitä näppyjä?
Mulla ei oo terskassa, mutte peniksen varren ihossa on.
Jos ne nyt on niitä talinäppyjä niin ok mutta harmittaa vaan jos jollekin muijalle joutuu selitteleen ko se saa hepulin, että mitä vittui noi on?? Joillain muijilla on talinäppyi nännipihassa.
No ollaan muijan kanssa oltu aika kauan nyt. 4-5v ja se ei ainakaan ole puhunut noista mitään, joten oon ittekkin ollu hiljaa... Mulla on niitä siinä, kun terska loppuu. Eli siinä terskan reunalla, eli terskassa, mutta ihan reunalla. Ja niitähän on vitusti. Olisi ihan kiva päästä noista eroon, vaikkei ne vaarallisia olekkaan.
(joo ja jos ne olisi kondyloomasta, niin eikös niitä olisi vähemmän (nyt ympäri terskaa) muijalla niitä olisi kans) :)
Niin mulla niitä on ainakin ihan peniksen alajuuressa ja muutama siinä varressa
Kävin näyttämässä lääkärille viime keskiviikkona,antoi reseptin siihen anderra(tai jotain) emulsio voiteeseen,3 kertaa viikossa pitäis käyttää.Oli muuten hyvän näköin n:30v blondi muija lääkärinä.=D
heh, no sä vedit nahan taakse ja tokaisit että tällainen homma...? :-)
Sillä voiteellako nuo talipaskat pitäisi lähteä?