Jos nämä kirjoitukset olisivat jossakin lehdessä, lehteä vaadittaisiin lopetettvaksi. Enää alemmaksi ei pääse.
Palstan lopetus?
telottaja
12527
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ainakin voi yrittää.
ja muut natsifeministit täällä roikkuvat, palstan taso pysyy matalalla.
Valitettavasti
Kyl se on niin pahimmat reikäpäät ovat täällä niitä psykoottisia miehenpuolikkaita. jos tajuaisivat häipyä naisvihamielisen puheineen omalle palstalleen, niin meno voisi parantua.
Evin Rubar: Att män är djur och maskiner och vandrande dildos...
Ireen von Wachenfeldt: Ja...
Evin Rubar: Står du för det?
Ireen von Wachenfeldt: Jaaa-a, det står jag för.
Evin Rubar: Män är djur?
Ireen von Wachenfeldt: Män är djur. Tycker inte du? Tycker inte du det?
Kyllä kaikkein pahimmat ovat nuo psykoottiset miesvihaajat jotka kuuluu pakkohoitoon.
"Rasistiset ja asiattomat viestit poistetaan palstalta ja tarpeen vaatiessa kirjoittaja jäljitetään."
- Misogyyniset kirjoitukset lienevätkin ihan OK..?
sovinistit x 0 = 0
naisvihaajat x 0 = 0
misogyynit x 1 = 1
---------------------
Total 1
Yhteenveto: Cisma sylkesi yhden kerran mutta teksti oli varsin lyhyt. On myös otettava huomioon että 68% tekstistä oli sitaattia.
Sovinisti, misogyyni, antifeministi, teinimisogyyni, teinisovakko, puberteettisovakko, misogyynipossu, sovinistipossuliini.. jne, jne. Vaan onhan se nyt kiva, että sullekin on löytynyt missio, elikäs sanojen laskeminen. Johan täällä yx kysymysmerkkejä laskeekin. Mitäs muuta puuhaa teille keksisikään? Kyllä se elämä onkin jännää.
Ps: naisvihaaja on misogyyni.
tänään hiekkalaatikolla katkerien yh mammojen kanssa
Sovinistix1=1
misogyynix2=2
antifeministix1=1
teinimisogyynix1=1
teinisovakkox1=1
puberteettisovakkox1=1
misogyynipossux1=1
sovinistipossuliinix1=1
naisvihaajax1=1
-----------------------
9 Points
Magna Cum Laude Aprrobatur
Pyydän olemaan aiheetta aliarviomatta feministejä kun selität luottavaisena, että alemmaksi ei pääse. :D
Juuri kun luulen että absoluuttinen pohja on saavutettu, Jöris tai joku muu vastaava pulpauttaa finnisestä puutteen kuivattamasta ahteristaan uuden vihlovaa pystysärkyä aihettavan banaliteetin. Feminatsien matalamielisyydellä ei todellakaan ole äärtä eikä määrää. Tuntuu kuin väittelisi vähäälyisen touretten syndroomaa sairastavan teinin kanssa.