tyttökaveri

Miksei kukaan ala mun tyttökaveriksi.
Oon yrittäny irtokarkeilla yms. houkutella.
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi, voi, siis kukaan ei ala sun tyttökaveriks..
Ketäs sä oot yrittäny houkutella irttareilla???

Äänestä

..oot hölmö!!!!!!ei kukaan rakastu tollaseen idioottiin joka jakelee karkkei!tytöt rakastuu ainoastaan siihen ihmiseen!ei karkkeihin!!!!!!

Äänestä

Ilmoita saldo ja tilinumero, ni mä voin alkaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lasse-Eino kirjoitti:

Miksei kukaan ala mun tyttökaveriksi.
Oon yrittäny irtokarkeilla yms. houkutella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu