vitsivitsivitsi...

-Mitä eroa on naisella ja tietokoneella?
-???
-Tietokone ei naura viiden tuuman lerpulle...

Kaksi siittiötä ui eteenpäin. Toinen tokaisi:
-Minua väsyttää. Joko kohta olemme kohdussa?
-Älä hulluja puhu. Vastahan me ohitimme nielurisat!

Heh. Lisää http://www.haksu.net
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sulla on aika kivoja nuo jutut.......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haksuttaja kirjoitti:

-Mitä eroa on naisella ja tietokoneella?
-???
-Tietokone ei naura viiden tuuman lerpulle...

Kaksi siittiötä ui eteenpäin. Toinen tokaisi:
-Minua väsyttää. Joko kohta olemme kohdussa?
-Älä hulluja puhu. Vastahan me ohitimme nielurisat!

Heh. Lisää http://www.haksu.net

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu