Mitä saa sanoa?

No niin, siinä nähdään taas kuinka valmis Turkki on olemaan eurooppalainen maa.

http://www.suomenkuvalehti.fi/?id=6573
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulevaisuuteen.

Milloin EU vaatii USAta liittämään Meksikon itseensä? Mm. California on vanhastaan kuulunut Meksikolle?

Äänestä
  • Asia ei olisi edes esillä, jos tuon SK:n kirjoituksen tapaisia uutisia julkaistaisiin.

    En siedä poliittista korrektiutta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


korsi kirjoitti:

No niin, siinä nähdään taas kuinka valmis Turkki on olemaan eurooppalainen maa.

http://www.suomenkuvalehti.fi/?id=6573

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu