wwwnational!

ole jo vihdoin mies ja kerro näistä tulevista ajoista joilla olet uhkaillut vähän väliä. milloin ne tulee ja mitä tapahtuu? kerro , tämä on haaste!

6

600

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uruguay24

      rikkoa mielenrauhaasi;)
      heitä on aina ollut ja tulee olemaan
      tuomiopäivän profeetat ei ole ennekään osuneet oikein missään ennustuksissaan

      • Anti-Rasisti

        itse yrität toisten mielenrauhaa häiritä?

        Ei sulla muuten paljon ollut sanottavaa taaskaan!

        Ottaisin paljon mieluummin naapuriini Beyoncen ja Angelique dos Santosin kuin sinut!! Ole sitten vaikka väritön tai sian värinen!!


    • PII

      Nuo tulevat ajat ovat jo Helsingin keskustassa. Oranssi- ja sinitakkiset somaligangstajengit. Jos et usko mene itse katsomaan illalla.

      • abc

        Niin mitkä ajat?
        kaupugilla näkee suomalaisia enimmäkseen erivärisissä takeissa. Pois suomalaiset kaduilta ja heti, sillä he ovat merkki että tulevat ajat ovat jo Helsingin kaduilla. Jos et usko niin mene itse katsomaan.


      • PII
        abc kirjoitti:

        Niin mitkä ajat?
        kaupugilla näkee suomalaisia enimmäkseen erivärisissä takeissa. Pois suomalaiset kaduilta ja heti, sillä he ovat merkki että tulevat ajat ovat jo Helsingin kaduilla. Jos et usko niin mene itse katsomaan.

        Hankkiudu ensi perjantaina Rautatientorin ja Kaisaniemenpuiston paikkeille hengailemaan. Voit siinä aikasi kuluksi arvuutella tuleeko paikalle ensin sinivalko- vai oranssitakkien "gangstajengi". Tulevaisuus näyttäytyy sinulle varmasti.


    • wwwnational

      Kaikki toteutuu juuri niinkuin pitääkin, koko maailma on heräämässä totuuteen ja elämme suuria murrosaikoja. Ennen toista maailmansotaa ei näin näkyviä merkkejä ollut esillä.

      Itse henkilökohtaisesti huomasin 90-luvun puolivälissä kansainvaelluksen alkaneen, maailman kehitys oli saavuttanut koko maapallon tietoisuuden. Väestön muutamaa prosentuaalista vähemmistöä lukuunottamatta kaikki olivat tietoisia kehityksestä, tiedostamaan kyvytöntä alkumassaa lukuunottamatta.

      Muslimien vaellus oli selkeästi havaittavissa kaikkialla, kalifistien maailmanvalloitus oli alkanut. Terrorismi nosti päätään kuten myös ääri-islam normaalien tavallisen muslimi väestön parissa. Kateus oli saavuttanut tietyn pisteen ja kehitystä oli mahdotonta estää.

      Kirjoitin aikanaan kuinka Eurooppaan leviää terrorismi, muslimien itsemurhapommituksista tulee arkipäivää. Ihmisiä kovin nauratti tällainen tuomiopäivän maalailu, harvat näkivät asiat samalla tavoin. Nyt tätä jo tapahtuu, ihmiset tietävät, että iskuja tulee vielä olemaan ja tästä uskontokunnasta on muodostunut Euroopalle huikea ongelma.

      Hiljalleen Euroopan asenne kovenee ja tälle kehitykselle laitetaan piste, samalla korjataan muutamia muita epäkohtia. Historialla on ilkeä tapa toistaa itseään, tämä fakta ei vajaassa sadassa vuodessa muutu miksikään. Evoluution muokkaamat voimasuhteet, älykkyys, taito ja kansojen voima on muokkaantunut tuhansien vuosien aikana. Globalisaatio tekee tulevasta scenaariosta mielenkiintoisen tapahtuman. Ehkä luonnoton liikakansoitus ja liikehdintä pian loppuu, katsotaan:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      73
      1183
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      55
      1048
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      44
      1009
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      879
    5. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      333
      803
    6. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      734
    7. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      51
      730
    8. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      40
      727
    9. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      8
      642
    10. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      183
      639
    Aihe