todella ikävää, kun jätettiin tuollainen laulaja jatkosta pois. No, onneksi tuomarit kuitenkin valitsevat Ronin finaaliin. Ja jos ei voitakaan, niin kyllä levysopimuksen saa kansainvälisestä levy-yhtiöstä. Olen tosi varma tästä asiasta :)
Suomalaiset! Teitte tänään epäoikeuden mukaisen äänestyksen.
10
1358
Vastaukset
- tuomareiden valintaan
että eihän tuomaristo niitä kahta viimeistä finalistia valitse, vaan kansa!!!tuomarit vaan kokoavat sen viiden ryhmän, josta kansa äänestää ja kaksi eniten äänestettyä menee jatkoon.mutta varmasti ottavat rnin joukkoon ja silloin ne puhelimet kuumaan käyttöön!!
- toope245
Ihmettelet.Paras voitti.
- töötti
Koska kansa on kyllästynyt Boyzoneen, bäkkäreihin ja anttituiskuihin. Ylanderilla on oma persoonallisuus.
- Anna eriksonin kopio
roni = Kansainvälisen artistin lahjat
- spif
Anna eriksonin kopio kirjoitti:
roni = Kansainvälisen artistin lahjat
...olla kansainväliset markkinat aika väärällään Ronin kaltaisia honottojia, joten tuskin olisi miehellä tilausta ulkomailla.
- Ärsyyntynyt
Anna eriksonin kopio kirjoitti:
roni = Kansainvälisen artistin lahjat
perustele hieman tuota tuulesta temmattua väittämääsi, miten niin annan kopio?
Ja eikös tässä haeta suomelle sitä idolia eikä mitään hemmetin kansainvälistä tähteä. Jos mielestäsi kerran toisin on, niin mielummin sitten joku persoonallisempi tähti, niitä honottajia tyyliin bäkkärit on jo ihan liikaa, kuten joku sanoikin jo.
Ja kuolatkaa sitä tuiskua. siinä yhdessä on jo ihan liikaa tämmöisiä teinip*llujen idoleita. Antakaan meidän kauniista äänistä pitävien nauttia paremmasta.
Minä en todellakaan pidä honottajista! Tekeekö se minusta ulkomaalaisten vihaajan tms.? Rasisti olen kyllä, myönnän sen, MUTTA vain ja ainoastaan oman maalaisiani kohtaan.
Sitäpaitsi onhan teillä jo se ihkusöpö rumaääninen ilkkanne siellä finaalissa.
Että olkaa jo hiljaa ja nielkää se katkeruutenne. - tiedoksi sulle
spif kirjoitti:
...olla kansainväliset markkinat aika väärällään Ronin kaltaisia honottojia, joten tuskin olisi miehellä tilausta ulkomailla.
le on markkinoilla hyvinkin kova sana. Juuri tällaista persoonallista kansainvälistä poplaulajaahan tässä etsitään
- Roni on löytö
spif kirjoitti:
...olla kansainväliset markkinat aika väärällään Ronin kaltaisia honottojia, joten tuskin olisi miehellä tilausta ulkomailla.
ja kyllä tässä tosian etsitään kansainvälistä artistia. tavoite on levy yhtiöllä siellä
- .....
Anna eriksonin kopio kirjoitti:
roni = Kansainvälisen artistin lahjat
pitää turpasi kiinni, etkä esittää tuollaista väitettä jos et edes osaa sitä perustella.
- mieltä
TODELLAKIN!! Roni on aivan mahtava ääninen laulaja, muita samassa ryhmässä laulaneita ei voi edes verrata Roniin. Todella lahjakas laulaja ja ihan harmittaa kun ei päässyt jatkoon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914