O:terrario

löytyisikö liukuovillista terraariota käärmelleni

TARJOA
3422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onkohan käärmeesi sukkanauhakäärme vaiko mattopyyttoni? Eli minkäkokosta terraa haet ja mistäpäin olet...?

Oulusta löytyisi 80x40x40cm kokonen...

[email protected]

Äänestä
  • elikkä isolle sukkikselle. Sillä on nyt 100x40x50, että vähintään samankokoinen liukuovinen terra. Ja jos terra löytyy etelä-suomesta niin ois hyvä.

    Äänestä

  • mirre kirjoitti:

    elikkä isolle sukkikselle. Sillä on nyt 100x40x50, että vähintään samankokoinen liukuovinen terra. Ja jos terra löytyy etelä-suomesta niin ois hyvä.

    ...olisi myynnissä: 110x35x51. Liukulaseilla. 100 e. Helsingissä. Kuvia voin lähettää jos haluat. [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mirre kirjoitti:

löytyisikö liukuovillista terraariota käärmelleni

TARJOA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu