onko pvm 26.10.2005 eli ensi viikon keskiviikko jotenkin erikoinen? onko mitään ennustuksia sille päivälle? muuta kuin että on Niinan nimipäivä?
26.10.2005?
11
1770
Vastaukset
- kakat jo pöksyssä
"Then The Lord will go out and fight against those nations, as He fights in the day of battle. On that day His feet will stand on the Mount of Olives, east of Jerusalem, and the Mount of Olives will be split in two (see Earthquake! http://www.keyway.ca/htm2002/earthqua.htm ) from east to west, forming a great valley, with half of the mountain moving north and half moving south. You will flee by my mountain valley, for it will extend to Azel. You will flee as you fled from the earthquake in the days of Uzziah king of Judah. Then The Lord my God will come, and all the holy ones with Him. (Zechariah 14:3-5)
- sinua
kakkapöksy
- huomenna ?
Siellä se Joonian merellä kerää voimiansa->
Magnitude 5.0 - IONIAN SEA
2005 October 18 15:36:29 UTC - kohta järisee
Magnitude 5.9 - NEAR THE COAST OF WESTERN TURKEY
2005 October 20 21:40:05 UTC
- on päivä
Päivä on erikoinen, koska voitan viikinki lotosta 24 euroo. tämä ennustus käy toteen
- tulee
maailmanloppu. Usko pois. Tai sitten se tulee jonain muuna päivänä. Vitustako sen tietää.
- Suuruntensa opetuslapsi!
Kävin suuruntensa edessä katsoo sitä tietoutta mitä tulee tapahtuman!
Katso ja ihaile:
http://wwnet.fi/users/veijone/
Oi silloin se Putin kuoppaan! - ilmestyy
Ja tämä on tosi! Ennusteet ovat lähes sataprosenttiset! Tieto on tullut korkeammalta taholta! Voitte lukea asiasta tuolloin lehdistä ja netistä, kuulla radiosta ja nähdä ja kuulla tv:stä!
Pitäkää silmänne ja korvanne auki!- ennustuksesta
Vanhoista Israelin alueelta, Njef-Al-Adman läheisyydestä löytyneistä kääröistä voi lukea seuraavaa:
"Kuningas, jonka rintaan on tatuoitu skorpionin merkki, ilmestyy pohjoisen kansoille ja Herran valituille;
mutta katso, tämä kuningas on vääräuskoinen, ja Herrallemme iljetys.
Ja hänen kannattajansa hylkäävät Herran ja kääntyvät hänen palvelijoikseen."
- on.
todella erikoinen, on MINUN SYNTTÄRIT!
- siulle
mie ennustin jo vuosi sitten että tämä päivä on rahapäivä...(ja olikin, tuli lapsilisät tilille)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996134
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983065Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p292873Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3361081Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861049Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126981- 48774