tarkastuksiin välimeren lomien jälkeen.

Varsinkin Suomalaiset naiset tarkempaan ”flunssa” tarkastuksiin välimeren lomien jälkeen. (Ruotsalaisista esimerkkiä.)
2235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samalla tsekattaisiin sp taudit ja mahdollinen raskauden alku. Suomilainen nainen kun pudottaa pöksynsä heti koneesta laskeuduttuaan ja ryhtyy rentoutumaan.

Äänestä

Loistavaa..miehet on tehty petettäviksi *käkättää*! Rumat, vaaleanpunaiset, lössykät nössöt suomalaiset miehet eivät koskaan! vedä vertoja (eipä lasketa kertoja) ulkomaalaiselle ihanalle Miehelle.

Ja lomaraskaudet on vain tervetulleita, saadaan tähän sisäsiittoiseen geeniperimään uutta verta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


(Ruotsalaisista esimerkkiä.) kirjoitti:

Varsinkin Suomalaiset naiset tarkempaan ”flunssa” tarkastuksiin välimeren lomien jälkeen. (Ruotsalaisista esimerkkiä.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu