Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suomi teinejä....

http://koti.mbnet.fi/~arikka/Kuvat/Suomen teinit ;)/Ainutlaatuiset/
Index of /~arikka/Kuvat/Suomen teinit ;)/Ainutlaatuiset
1013182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

surkeeta

Äänestä
  • jaa-a

    Äänestä

  • kun katselin noita kuvia ihan hirveesti rupes panettaa ja vedin käteen

    Äänestä

Aivan ihania tyttöjä, vaikka ovatkin nuoria.
Saa nelikymppisenkin miettimään miksi on menny naimisiin ja misei vois olla nuorempi itekki.
Voi että ku noista sais valita...............

Äänestä

siitäkö että yksi puhui nokian kännykkään?
useimmat vaikuttaa kyllä ulkomaalaisille.

Äänestä
  • ..oli hietsusta. Mutta kaikki (suurin osa ainakin) rohkeimmista näytti olevan jostain muualta mielestäni.

    Äänestä

vitut nuo mitään suomalaisia ole!!!Ne on sveduja!!Ääliö...vittu oot turha paska!!!

Äänestä
  • Ei ole kaikki sveduja, tuo tiiaa on ihan iisalmelainen, tai ainakin luulen niin, nuo sen kuvat on napsittu iisalmessa lippuniemellä ja pöllösenlahdella, tutut maisemat, vaikka en muista tuota tyttöä nähneenikään =)

    Äänestä

Puolet noista kuvista on kopioitu IRC-galleriasta, ja kaikki rohkeammat kuvat on napattu tanskalaisilta ja ruotsalaisilta operaattoreilta... Kaikkee tekin uskotte.

Äänestä

Upeita nuoria naisia ja tyttöjä. Tosin kun kuvia katseli, ei ne kyllä lähellekään kaikki suomalaisia ollut. Mutta siitä viis, UPEITA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


errrkkki kirjoitti:

http://koti.mbnet.fi/~arikka/Kuvat/Suomen teinit ;)/Ainutlaatuiset/
Index of /~arikka/Kuvat/Suomen teinit ;)/Ainutlaatuiset

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu