tämä Chloe! Makailee itse toisen kanssa, mutta suuttuu kauheasti jos Scot on kerran erehtynyt! Emmerdalen inhottavin. Aikaisemmin inhottavin oli mielestäni Lousie (mitenkähän kirjoitetaan?), mutta nyt on jäänyt jo toiseksi.
inhottava
7
1792
Vastaukset
- Seija
Totta puhuen, Chloesta on tullut tyrkky.
Nimi kirjoitetaan Louise. - Debbie.D
Kyllä pitää paikkansa.Chloe on protoesimerkki ihmisestä,joka on petollinen kaikkia kohtaan ja tavoitteena on aina vain oma etu.
Musta Chloe ei kyllä ollut tuollainen alussa,sen roolia on kyllä muutettu aika paljon.
Mut musta Chloekin tulee jossain vaiheessa raskaaksi,ja saapi vauvan,en vaan tiedä kenen kaa,ja paljonko siihen on Suomessa aikaa.
Toivottavasti sitten rauhoittuu.- Kaarina
Tuollaisesta vauvasta minulla ei ole tietoa, mutta sellainen hämärä mielikuva minulla on, että Chloe teeskentelisi jossain tulevassa vaiheessa raskautta, jotta saisi sillä jotain etua itselleen. Olipas selvästi sanottu :-)
- Debbie.D
Kaarina kirjoitti:
Tuollaisesta vauvasta minulla ei ole tietoa, mutta sellainen hämärä mielikuva minulla on, että Chloe teeskentelisi jossain tulevassa vaiheessa raskautta, jotta saisi sillä jotain etua itselleen. Olipas selvästi sanottu :-)
juu,ei ole ollenkaan mahdotonta.
Luin sen brittisivuilta joskus,mutta se tosiaan saattoi ollakin niin,että hän vain teeskentelee olevansa raskaana.=) - parasta tv:ssä on emmerdale
Debbie.D kirjoitti:
juu,ei ole ollenkaan mahdotonta.
Luin sen brittisivuilta joskus,mutta se tosiaan saattoi ollakin niin,että hän vain teeskentelee olevansa raskaana.=)meillä vielä tulevaisuuden jaksoissa chloe tulee tappelemaan charityn siskon kanssa samasta miehestä. Charityn sisko chastity on raskaana tälle miehelle, jonka nimeä en kerro jännityksen säilymiseksi, ja chloe teeskentelee olevansa.
- Verdoux
Chloe on niitä ihmisiä jotka ovat ulkoa kauniita, mutta sisältä rumia. Erittäin itsekäs ja tekopyhä.
- mitä muista
mutta entä minä? tuollaista ruikuttamista vaikka oli itse tehnyt pahaa kaikille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762074Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361733Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101412Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291213Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591203Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161048- 60962
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58961