sait pisteesi...:o) Ne kahvit???
Ole hyvä kolli
varatartsan
6287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Odottaa kahvia myös!! juuh :o))
kaverii jelppii ku ite on jo ku kärpässieni mut värit taitaa olla vaan toisinpäin,mä lähetän kolli sulle mun tilinumeron niin paat sinne jonku roposen niin sillä selviit nyt tästä
on jo aikas paljon noita pilkullisia kirjoittajia...rahtarilla ja lonella niitä jo monta...Quulla varmaan ja monia...kunnon huuhaalaisia! Kellä lie ollu se eka, ja milloin? Ilmeisesti aivan äskettäin??? :o)))
sen jostain selville?
Aika kova homma lähtee ketju kerrallaan taaksepäin kelaamaan. :o(
Olisi kiva tietää, koska se on ollut. :o)
että viime kesänä! Nyt täytyy lasketua, siis nousta yöpuulle, että jaksaa taas päivällä huuhailla! Sellainen ikävänkarkoituskuuri heittää päälle. Öitä miukuli ja muut.
Hmmm...kovin oli erikoinen kokoonpano huuhaalla tänään...vakijengi vähissä...no rahtari oli...Quu ei kumottanu...Lone ei ollu läsnä... TrueLady varmaan tursotti väsymystään...punatukkaiset tyttäremme kuitenkin vierellä...Noh, kolli sai pisteensä, kyllä jo ansaitsikin sen...ja nikeistä toisen mokoman...:o\
Kaikenkaikkiaan ihan kiva ilta...tänk juu...saipahan taas jupista itsensä väsyksiin...:o))) Zzzzzzzzzzzz.....:o)
Sinullekin Tartsani, Miukulikin kapuaa omaan koppaansa. ;o)
Ja hyvää yötä koko huuhaa.....
miukuli....... krrkrrkrrkrrkrr....