ei tietoa kuuluuko tänne mutta...
Joo eli menin vahingos ottamaan "levyn uudelleen järjestämisestä" sen "lisää vaihtoehtoja" => " Windowsin osat, järjestä" Niin sen yhteydes poistu sitte nää alkuperäiset pelit, pasianssit,hertat jne, myös paint, ford ym poistu. ja siitä on jo 2vkoa aikaa ku tän mokan tein, että millä konstilla ne sais takas, ilman että tarttee kaikkea pistää uusiksi.
Alkuperäiset Pelit
2
301
Vastaukset
- vaikka
Windowsin Add-Removella. Siis Lisää-Poista sovellus.
- suidhf
et siis klikannu mitään poista-nappia siellä? jos et nii mulla tapahtu kerran täsmälleen sama juttu. niitä ohjelmia ei oo poistettu, ainoastaan niiden pikakuvakkeet käynnistä-valikosta. suurin osa ellei kaikki noista ohjelmista löytyy windows\system32 kansiosta.
eli mees tonne kansioon ja eti sieltä tiedostoja nimellä mspaint.exe, mshearts.exe jne. jos löytyy nii siellähän ne. en kyllä keksiny mitään muuta ratkaisua tohon ku luoda ne kuvakkeet ite manuaalisesti uusiks
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957