Katri, Agnes, Ida. Tai sitten järjestyksessä Agnes, Katri, Ida. Mut ehkä kuitenkin toi eka järjestys. Ja nyt puhun siis niistä jotka ovat itseäni koskettaneet jollain tavalla. Kaksi ensimmäistä todella paljonkin, Ida vain vähän.
Ja tämä siis vain tähän asti nähdyistä esityksistä. Tulevistahan en voi sanoa vielä mitään kun en ole vielä niitä nähnyt enkä kuullut.
Myös Bettina on hyvä mutta kuten Jarkko Valtee sanoi, Bettina ei tunnu ottavan kisaa edes tosissaan. Bettinakaan ei siis minua millään tavalla koskettanut, ainoastaan sai minut hämmästymään kuinka hyvä hän oli.
Tän iltaisista esityksistä ei oikein mikään ollu millään tavalla koskettava.
Ja kumma kyllä yhtään miespuolista esiintyjää ei ole jäänyt mieleeni. Toivottavasti niitäkin vielä tulee.
Mun TOP 3
tulee tässä:
0
207
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965