Edessäni oikealla istui koulun pulpetissa 1980 luvun alussa tyttö,jolla oli aina erittäin kireät farkut ja jaloissa yleensä siniset hai- kumisaappaat,sen ajan tyylin mukaan.Kiinnitin monasti huomioni,että tyttö teki pulpetissa istuessaan lantiollaan kuin pientä yhdyntäliikettä ja puristi reisiään yhteen.
Ilmeisesti kireät farkut hankasivat tytön klitorista ,kun hän teki lantiollaan edestakaista
liikettä ja puristeli reisiään yhteen.
Minua jäi vaivaamaan runkkasiko tyttö todella
kireillä farkuillaan vai kuvittelinko minä hänen runkkaavan.Voisiko joku tyttö vastata voiko kireillä farkuilla runkata ja saada jopa orgasmin.
Ilmeisesti kireät farkut hankasivat tytön klitorista ,kun hän teki lantiollaan edestakaista
liikettä ja puristeli reisiään yhteen.
Minua jäi vaivaamaan runkkasiko tyttö todella
kireillä farkuillaan vai kuvittelinko minä hänen runkkaavan.Voisiko joku tyttö vastata voiko kireillä farkuilla runkata ja saada jopa orgasmin.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itse en ole kokeillut kireillä farkuilla, mutta kerran kirjastossa lukusalissa istuessani tulin jostain syystä seksitunnelmiin ja panin jalat vähän levälleen, kumarruin eteenpäin ja painoin klitoriksen tuolia vasten. Siinä pientä liikettä tekemällä sain mahtavan ekstaasin. Ehkä asiaa auttoi yksi hyvännäköinen mies vähän matkan päässä... Oli helppo käyttää vielä mielikuvitustaan. Mutta vähän puutteessa joudun ainakin minä olemaan, jos haluan orkut tuolla tavalla. Siinä on muuten kiva lesämauste se, että koko homma tapahtuu julkisella paikalla, eikä kukaan huomaa mitään.
Kyseessä on mitä suurimmalla todennäköisyydellä oma fantasiasi. Itse 80-luvulla käytin muodissa olleita kireitä farkkuja ja tuolissa tuli kiemurreltua sen takia, että oli milloin mikäkin häpyhuuli niin puristuksissa, ettei meinannut veri kiertää. Kipeetä se teki, ei kiihottanut.
edessäni istuvan tytön onanoivan,kun hän kiemurteli kireissä farkuissaan edessäni olleessa pulpetissa.Itselläni oli samanlaiset ja yhtä kireät farkut kuin tuolla tytöllä ja samanlaiset
siniset hai-kumisaappatkin.Housujen lahkeetkin oli
minulla ja tytöllä samalla lailla takaa saappaissa
ja edestä saappaiden päällä.Hiuksetkin meillä oli samanlaiset pitkät ja vapaasti hartioilla roikkuvat.Ja jopa pusero oli samanlainen erään jääkiekkoseuran pusero.Takaapäin katsoen olimme kuin kaksi marjaa,minä poika ja tuo tyttö.
Monta kertaa sain seisokin katsellessani tuon tytön pyllyä ja reisiä,joita farkut peittivät kuin makkarankuori.Runkata ei tietenkään pulpetissa voinut,mutta monta kertaa menin heti välitunnilla koulun vessaan vetämään käteen.
Keskustelin usein välitunnilla tytön kanssa,mutta koskaan hän ei antanut edes suudella itseään.
Ymmärsin syyn, kun näin tytön kerran koulun ulkopuolella suutelevan kiihkeästi toista tyttöä.
Hän oli lesbo.