http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000004&conference=4500000000001139&posting=22000000011402439
en tiedä tarkoittaaks lestadiolaisii vai vanhoillis lestadiolaisii mut silti kaipaan kommentteja että onks toi turha viesti ylläpisolle?
Ylläpidolle tehty valitus lestadiolaisten kirjoitteluista
3
766
Vastaukset
- vl2003
Ei turha viesti, vaikkakin syyllinen taitaa löytyä muualta kuin lestadiolaisten joukosta.
Käypä lukemassa admatan ja minun kirjoitukset linkittämästäsi ketjusta. - Kysyn vaan
Luettuani linkkisi sisältämän "viestin", minulle ainakin heräsi kysymys: siis kenellä loppujen lopuksi on paha olo?
Lestadiolaisella, PenA:lla tuota kysyessään, vai PenAn lainaaman linkin "tuottajalla"?
Minä ainakaan en välttynyt vaikutelmalta, että huonoin olo oli PenA:n lainaaman linkin "tuottajalla" ja toiseksi huonoin PenA:lla, koska koki, jostakin syystä, tärkeäksi peräänkysellä linkkaamansa, "ylläpisolle" osoitetun, viestin turhuutta- ??????
Missä mennään????
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942