kertokaas te ahkerat lehtien lukijat missä lehdessä on paras palsta myydä omia kuvia ja alusvaatteita ym.
mitä ilmoitus maksaa?ja kuinka paljon olisitte valmis maksamaan itse kuvista ym?:)
mitä ilmoitus maksaa?ja kuinka paljon olisitte valmis maksamaan itse kuvista ym?:)
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ei kukaan osta mitään alusvaatteita. Kukaan ei usko opiskelijatyttöjen myyvän alushousujaan rahapulassa. Pikkarikauppaa yrittää käydä joukko kusettajia, miehiä siis, jotka ostavat niitä tarjoustalosta ja taroavat sitten niitä forumeilla. Hintaa voit pyytää rajattomasti, eri juttu kuka ostaa. Minusta käytettyjen housujen hinta tulisi olla hankintahintaa alhaisempi, jos nyt yleensä menee kaupaksi silläkään.
Henkilökohtaisesti en voi käsittää miksi kukaan maailmassa haluaisi jonkun käytetyt housut.
Tuolla niitä olisi pyykkikorissa omieni seassa vaan eipä ole tullut muuta mieleen niille tehdä kun pistää kone pyörimään.
Siinä ei ole mitään seksikästä.
Runkkarit saavat housuja kyllä naruilta pöllimälläkin.
Turha muuten sanoa että "olen kylläkin nainen ja aion myydä pikkareitani"
Niimpä niin, väittää voit ihan vapaasti. Minulle ihan yks lysti vaikka olisit. Todennäköisemmin et ole.
Tarpeeksi tyhmä kuitenkin olet kyselläksesi tuollasta asiaa täällä.
Mistä muuten olet saanut sellaisen käsityksen että haiseville pikkareillesi olisi kysyntää jos et kerran ole nähnyt ilmoituksia niistä?
niin,puhuin myös omista kuvistani ym.
mutta turha tuollaisilta idiooteilta on mitään kysyä.
Millaisista kuvista olisi kyse? Ja paljonko tahdot hintaa?
olis tarkotus myydä, jos kauniita naaraita kiinnostaa (hymiöitä miljoona) tai miksei kollejakin...
Olisiko www.huuto.net mitään?
turha edes saada fiksua keskutelua tänne viritettyä kun kaikki luulee samantien mieheksi.
mutta nainen olisin ollut,mutta antaa sitten olla kun noin idiootteja kaikki täällä on.
siis mietippä vähän, tämä on runkkuforum ja täällä siis halusit virittää fiksua keskustelua?
herää jo!
sitäpaitsi, minkä minä sille voin että tähän asti kaikki pikkareita ja kuvia myyskennelleet ovat olleet miehiä?
kuvia on todella helppo ottaa netistä ja printata valokuvapaperille.
kuka pystyy todistamaan että ne ovat sinun?
epätoivoinen yritys sinulta!
sääliksi käy varsinkin jos todella olisit nainen, oikea sovinistien herkkupala.
Rehellisintä olisi, että menisit jollekin yleiselle paikalle myymään omia kuviasi. Kun omaa naamaasi voisi verrata kuvien narttuun, tietäisi ostajakin, että ne eivät ole piraattikuvia. Samalla voisit myydä pikkuhousujakin ja ihan suoraan päältäsi, niin olisi hajukin mukana. Esim. kauppatori voisi olla hyvä paikka. Vaikka kalatiskien väliin, niin hajukin tehostuisi ilmaiseksi. Siellä on paljon ulkomaalaisiakin, niin saat heti kansainväliset kontaktit. Biznes ain't dead!