Miksi tuhlaatte energian vastaantulevan ulkomaalaisen hakkaamiseen?. Kun nykyiset rikkaat ""Isänmaan ystävät"" on ne tänne tuonut! ja joka helvetin päivä uutisissa aivopesee lisää on saatava, että rikkaan Porsaan taskut täyttyisi. Jos nykyinen Suomen myynyt yläluokka pistettäisiin teidän vihan voimalla PELKÄÄMÄÄN, todenäköisemmin myös teidän elin mahdollisuutenne paranisi. HERÄTKÄÄ nyt hyvät ihmiset.
Herätkää
3
381
Vastaukset
- toimitusjohtaja 60000€/kk
Juuri tuo on strategiamme! Tuomme maahan köyhiä ulkomaalaisia ryhmiä, joille annamme sossussa hieman enemmän kuin muille pummiryhmille. Pummit alkaa siten kadehtimaan somaleita/mustalaisia ja tästä syntyy kateutta. Hirttäessään toinen toisiaan me yläluokassa saamme olla rauhassa alaluokan roskasakilta ja myhäillä tyytyväisinä turvassa vallankumouksilta.
Alaluokka saadaan näin pidettyä epäyhteisenä muodostamasta minkäänlaista rintamaa meitä vastaan.- Folio Mulder
Mites sitten suu pannaan!? Nimittäin keskiluokan moottori kun karjahtaa, siinä ravattikaulatkin tärisee. Kyllä nuo mamut tosiaan raivostuttaa peruskansaakin jo! Kanttaisi "fiksun" eliitin olla hiukan viisampana jatkossa.
- kaltattu sika
toimintaa
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965