Eli tietääkö kukaan sitä tarkkaa ajankohtaa, milloin RT lopetetaan?
RT Kiinni
4
1669
Vastaukset
- rwsth
Tornihuhuja!!
- mi@
Olen kuullut että se menisi siinä vuodenvaihteessa kiinni. Olisi kiva tietää mitä siihen suunnitellaan tilalle???
- minä vaan
Kuulin jostain huhun, että siihen olis tulos uusi tanssipaikka. Sellanen vähän vanhemmille suunnattu. RT taitaa olla nykyisellään tuollaisten 18-22 vuotiaiden paikka. Ja sama henkilö sanoi Rt:n olevan vielä uutena vuotena auki, mutta sit se olis lopullisesti kiinni. Enpä tiiä. onko huhuilla oikeesti perää?
- Huhupuheita
minä vaan kirjoitti:
Kuulin jostain huhun, että siihen olis tulos uusi tanssipaikka. Sellanen vähän vanhemmille suunnattu. RT taitaa olla nykyisellään tuollaisten 18-22 vuotiaiden paikka. Ja sama henkilö sanoi Rt:n olevan vielä uutena vuotena auki, mutta sit se olis lopullisesti kiinni. Enpä tiiä. onko huhuilla oikeesti perää?
Ei ole menos ärrä kii. Mikäs nyt pahan tappas. Omistaja tais kyllä vaihtuu ja sen mukana hinnatkin nous. Ja siihen loppui minunkin käymiseni siellä. Sellasesta räkälästä en maksa 3 e sisään!! Tuo 22 on yläkanttiin arvioitu, siel käy 16ja 17-v ylöspäin vääril papereil, just 18 täyttäneitä ja muutamia korkeintaan 20-vuotiaita. Plus sitten vanhoja kurppia tai ulkomaalaisia jotka tulee toisesta baarista ottamaan vielä yhdet.
Muutenkin asiaakkaat ovat ihan järjestään urpoja. Pojat ja tytöt tulee sinne sen näköisinä kuin olisi lenkille menossa? Kundeilla lököfarkut ja hupparit ja huput päässä. Mimmeillä niin tavisfarkut ja villapaidat tai tavallisia pitkähihaisia. Missä on biletysfiilis? Missä on se tunne et nyt ollaan vapaalla ja viihteellä, vähän glamouria? Edes siistit vaatteet?? Teinit korvaa sen ottamalla perskännit ja pomppimalla muiden tanssijoiden päälle ärrässä. Äijät niin kännis ettei niiden kans voi edes tanssia. Ei enää ikinä ärrään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957