Esport-Center?

Miksi Esport tarvitsi luvat ja systeemit kun taas tämä uusi kuplahalli nousi takavasemmalta?

Mikä tilanne on nyt asiakkaiden ja hallien kassavirtojen kannalta?

Paraniko tilanne pitkässä juoksussa?
1414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on jotakin peri-amerikkalaista ja pohjalaasta...ja sitähän kaupungin johdossa on toivottukin. Reipas yrittäminen on voimaa eikä demokraattista tai huomioivaa/ajattelevaa nysväystä.

Entinen Espoon ujopoikakin julistaa Bisnesuskoaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kari & Kari kirjoitti:

Miksi Esport tarvitsi luvat ja systeemit kun taas tämä uusi kuplahalli nousi takavasemmalta?

Mikä tilanne on nyt asiakkaiden ja hallien kassavirtojen kannalta?

Paraniko tilanne pitkässä juoksussa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu