Penteleen TALVI?

Huomenna se talvi yllättää taas autoilijat. Ja ylihuomisesta lehdestä voidaan sitten lukea siitä. Hienoa, kun tämä talvi on joka vuosi näin "salakavala".
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei yllätä. Ajelen ensilumet kesäkumeilla kuten aina ja hyvin päsee. Ensi lumet ei yleensä kauan maassa ole. Meno on enimmäkseen muusta kuin renkaista kiinni.

Äänestä
  • Niin on... Samoin kolaritilastot...

    Äänestä

Pyllyvaosta oleva papparaisten auto!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Opel on perseestä kirjoitti:

Huomenna se talvi yllättää taas autoilijat. Ja ylihuomisesta lehdestä voidaan sitten lukea siitä. Hienoa, kun tämä talvi on joka vuosi näin "salakavala".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu