Tarkoitan,että eihän sitä kukaan tiedä,että minkälaista tulisi olemaan työskentely livin kanssa,jos se valittais solistiksi...
KUKA TIETÄÄ MINKÄLAINEN LIV TULEE OLEMAAN?
8
1118
Vastaukset
- Muumio
Ja minusta olisi hienoa jos joku nyt kävisi kertomassa ensin Livillekin, että hänet on valittu NW:n uudeksi solistiksi :) lol.
- *niina
Mutta, tietenkin se monia faneja ärsyttää, jos joku norjalainen hupakko tulee rääkimään Tarjan tilalle.. Ei vaan sovi kuvaan!
- Muumio
"Mutta, tietenkin se monia faneja ärsyttää, jos joku norjalainen hupakko tulee rääkimään Tarjan tilalle."
Noh noh. Kannattaisi tutustua naiseen ennenkuin heittää tuollaista kommenttia. hupakoksi en kutsuisi ja laulu on kaukana rääkimisestä. Liv ei edelleen ole tehnyt mitään. jos Liv kuitenkin nightwishiin tulee on se paras veto nightwishilta sitten marcon mukaan ottamisen jälkeen. - *niina
Muumio kirjoitti:
"Mutta, tietenkin se monia faneja ärsyttää, jos joku norjalainen hupakko tulee rääkimään Tarjan tilalle."
Noh noh. Kannattaisi tutustua naiseen ennenkuin heittää tuollaista kommenttia. hupakoksi en kutsuisi ja laulu on kaukana rääkimisestä. Liv ei edelleen ole tehnyt mitään. jos Liv kuitenkin nightwishiin tulee on se paras veto nightwishilta sitten marcon mukaan ottamisen jälkeen.Livin musiikki on tuttua, mutta Tarjan rinnalla se kuullostaa rääkimiseltä.. Ei vaan löydy toista läheskään niin mahtavaa ääntä kun Tarjalla! Sitä paitsi, Livin ääni ei riitä, sen verran mahtavasti ja kovaa ne pojat soittaa.. Pysykööt vaan norjas..
- muumio
*niina kirjoitti:
Livin musiikki on tuttua, mutta Tarjan rinnalla se kuullostaa rääkimiseltä.. Ei vaan löydy toista läheskään niin mahtavaa ääntä kun Tarjalla! Sitä paitsi, Livin ääni ei riitä, sen verran mahtavasti ja kovaa ne pojat soittaa.. Pysykööt vaan norjas..
Moni on eri mieltä. Kuitenkin eihän sitä ole pakko kuunnella. Tarja on itsekin sanonut haastattelussa että hänen mielestään paras metallinaisvokalisti on Liv.
Jotkut fanit lähtee, mutta livin myötä faneja tulee varmasti paljon lisää. mieluummin Liv laulamaan kuin, että NW kuopattaisiin.
Tarja ei koskaan ole edes ollut tuollaisen musiikin perään, niin mitä sitä turhaan kiduttaa NW:n laulajana. Pistetään sellainen laulamaan joka oikeasti tykkää. - reiska
muumio kirjoitti:
Moni on eri mieltä. Kuitenkin eihän sitä ole pakko kuunnella. Tarja on itsekin sanonut haastattelussa että hänen mielestään paras metallinaisvokalisti on Liv.
Jotkut fanit lähtee, mutta livin myötä faneja tulee varmasti paljon lisää. mieluummin Liv laulamaan kuin, että NW kuopattaisiin.
Tarja ei koskaan ole edes ollut tuollaisen musiikin perään, niin mitä sitä turhaan kiduttaa NW:n laulajana. Pistetään sellainen laulamaan joka oikeasti tykkää.Tällä likalla sentään on parhaimman näköinen tissivako koko bisneksessä. Se kuuluisi Nightwishiin, pääsis kerralla maailmankartalle. Tuollaisenaan taitaa jäädä sinne Norjaan.
- jghjghjghj
reiska kirjoitti:
Tällä likalla sentään on parhaimman näköinen tissivako koko bisneksessä. Se kuuluisi Nightwishiin, pääsis kerralla maailmankartalle. Tuollaisenaan taitaa jäädä sinne Norjaan.
minust tulee ehdoton nw fani jos liv tulis mutku ei
- pirun.morsian
jghjghjghj kirjoitti:
minust tulee ehdoton nw fani jos liv tulis mutku ei
Puhutaanko tässä nyt mahdollisesti liv kristine espensistä? mitä hän on ollut cradle of filthin biisillä nymphetamine,on aivan jumalainen ääni.mutta ei hän tarjaa korvaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965