Lauluääntä voi aina treenata, karismaa ei. Teknisesti laulu voi olla kuinka puhdasta tahansa, mutta jos ihminen ei osaa täyttää tilaa säteilyllään, se on sitten siinä, Mikkonen perustelee.
IS nettiversio
Joo miettikääpä todella asiaa. Kuka täyttää mielestänne tilan.
katri Ylander!!!! Nanna samaa mieltä! Jee!
Nanna Mikkonen värittömyydestä
6
680
Vastaukset
- veikko viherpippuri
niin mutku kansa haluaa Hennan, ei siinä sun itku auta et kuka täyttää tilan.
- pelkäävät
tuomarit juuri että kivireki voittaa finaalin,kun ei ole ketään joka motivoituisi hallelujaahommiin. Paitsi seurakunta.
Eiköhän tuossa nyt hieman liioitella. Kansa ei halua nynneröä. - sai
pelkäävät kirjoitti:
tuomarit juuri että kivireki voittaa finaalin,kun ei ole ketään joka motivoituisi hallelujaahommiin. Paitsi seurakunta.
Eiköhän tuossa nyt hieman liioitella. Kansa ei halua nynneröä.vain 29% äänistä omassa ryhmässään, kun muiden ryhmien voittajat ovat vetäneet viitisenkymmentä prosenttia. Että mietitäänpä oikein hartaudella mitä se mahtanee kertoa...
- valittukansa
on Kajjaanin tyttöjä kuten Hennakin. Nanna tykkää kyllä kotikaupunkinsa tytöstä (haastattelu oli tehty ennen Hennan esiintymistä). Hyvä Kajaani!
- tuota...
Agnes oli jäänyt Nannalta näkemättä...
- Katri on myös persoonaton
mitä taas Hennalla on! Henna tulee voittamaan kisan
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1024867Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701353En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145