HOLKERIKIN pärjäs paremmin

Vaaliessa....

Tosin vaalin jälkeen Aho ja holkeri pimahtivat..
kun olivat sukkestoineet itsensä, että olisi jotain mahdollisuuksia...
Kyllä se koville ottaa.

Ottaa vielä sauliakin.
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä Holkeri hoitaisi varmaan hommat vieläkin paremmin kuin mihin Halonen pystyy.

Holkerikin on valinnut tiensä voittajan puolelle ja tukee Niinistöä.

Käykää tsekkaamassa Saulin mietteitä osoitteesta www.niinisto.net.

Äänestä

Koivistollehan ne äänet menivät nekin ja voi kuvitella, millainen riemu oli kokoomuksen puoluetoimistolla silloin.

Suurin riemu toimistolla oli tietenkin se kusetuksen riemu, että jotkut hyvä uskoiset kuvittelivat äänestävänsä porvaria ja niin vaan kokoomus sai kuitenkin ohjattua äänet Koiviston laariin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuin mitä sauli tulee pärjään kirjoitti:

Vaaliessa....

Tosin vaalin jälkeen Aho ja holkeri pimahtivat..
kun olivat sukkestoineet itsensä, että olisi jotain mahdollisuuksia...
Kyllä se koville ottaa.

Ottaa vielä sauliakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu