Eikö kukaan L-rannassa todellakaan tunne paperimies(?) Johan "Jokke" "Jokkeria"?? Soile Kuopiosta kaipaa eikä voi vastata viesteihin koska yhteystiedot puuttuvat! Tulen 28.10 Lappeenrantaan!
HUOMIO LAPPEENRANTA !!!
2
856
Vastaukset
- Jarmo
HEI..etsit siis papermies ``Jokkea``.Hän on työkaverini konttorillamme.Eli siis minun hyvä työkaverini.Toivottavasti ihminen on sama jota etsit :) eli siis ota minuun yhteyttä jos haluat lisää tietoa hänestä..ps Kerronko hänelle terveisiä?
- Soile
Voiko tämä olla totta?! Olen etsinyt Johania kaikin mahdollisin tavoin tietämättä hänen sukunimeään ja osoitetietojaan. Jos hän on saksalaista syntyperää, olemme samassa henkilössä. Hän on ollut mielessäni jokaikinen päivä ja olen miettinyt tapaammeko koskaan ja nyt sinä Jarmo tuot valoa "tunnelin" päähän! Olen L-rannassa 28-30.10 ystäväni luona,joten vie ihmeessä pikaisesti terveiset Johanille...Olisi ihana tavata hänet! En pääse viikonloppuna lukemaan sähköpostiani, joten minuun saa parhaiten yhteyden puhelimitse. Numero löytyy numerotiedustelusta. Soile
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957