Onko kentis muillakin kokemuksia UFO.n kanssa rakastelusta kuin minulla. Erotessamme Ufoni toivoi minun hallitsevan toisenkin asennon kuin lunahod.
toisenkin asennon kuin lunahod.
rakastelusta kuin minulla
85277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
UFO opetti mulle,exselsiors asennon,tästä asennosta vaimo ertyisesti tykkää
aikas kiva varmaan nussia "tunnistamattoman lentävän kohteen kanssa".... Aikas metallista!
Ufon pakoputki on varmaan sopiva paikka. Käyttää varmaan biopolttoainetta. Ps. päästä kaasu ensin pois ettei jäsähdä putkessa!
Tottakai, sontsehod on myös hallussa
syytä tulla mun vastaanotolleni?Voisin määrätä sulle jotain mielenterveyslääkkeitä niin voisit palata tellukselle.
Kyllähän se nainti muuten suju mallikkaasti, mutta ääntelystä ei saanut käsitystä tekikö hyvää vai tilasiko sotajoukkoja.
Onko ne tapaamiset pelkkää naintia vai sisältyykö siihen muutakin.?
Pyydä heitä lukemaan kaikki Suomi-24 seksi keskustelupalstan jutut, niin luulisi siitä matskusta jo jotain tiedon murusia löytyvän normaalista Suomalaisesta seksi elämästä.
Normaali kalankäyttö muutaman kerran viikossa on edelleenkin terveellisempää kuin seksistä pidättäytyminen,