voi itse poistaa oman rekisteröidyllä nimimerkillä kirjoittamansa viestin.
Käyttäkää ihmeessä tätä palvelua!
Uutta:
4
195
Vastaukset
- mukavaa
jos kaikki sais poistaa, mitä haluaa?
Voitais kaikki tuijottaa vitivalkoista ruutua.
Olis niin rau-hal-lis-ta..
Ei pienenpienikään ajatus häiritsis huuh......
*KAUHISTUS!! mitä mä oikeen höpisen..* - varatartsani
minkä kirjoitan, sen kirjoitan! Sitä en lähde enää poistamaan! :o)
Kunnon huuhaalainen ajattelee varmasti samalla tavalla! Miksi poistamaan? Itsesensuuriako? Ehei, sitä ei huuhaalla tarvita! Tämä ei ole niin haudanvakava palsta, vaikka joku niin nykyään kuvitteleekin!
Minulle saa nauraa, vaikka mokailenkin :o)
Tässä huuhaan perimmäinen tarkoitus, vaikka välillä itsensä likoon laittaminen! Eipäs monestikkaan haluais aamulla lukea, mitä illalla kirjoittanut, mutta antaa mennä, poista en! :o)
Heitin ilman rekattua nikkiä, etten tule katumapäälle! Heh Heh...;o) uuden uutukainen palvelu..... =:0))) pitää ihan testata....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762025Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361709Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81358Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591171Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241169Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161024- 60945
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58934