Elikkäs kerran näin hyvän salkkareiden pilasivun, mutta en löytännyt sitä vaikka etin sen osoitetta. SIellä oli joitain hauskoja videoita ja kuvia yms. Kaikkea hauskaa salkkareista :)
Myös miutakin HYVIÄ salkkari aiheisia osoitteita saa laittaa :)
Salkkareiden pilasivut/hupisivut?
princes-92-
2
2784
Vastaukset
- Applejack
kirjoitin googlen hakuun että Salkkari pilaa ja löytyi kivat sivut ;D
- BHGHGG
MÄKIN KÄVIN SIEL PILA SIVUILLA NE OLI TOSI HYVIÄ!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4065962- 815323
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484336- 523931
- 523719
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1653419Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1073188Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky533173- 432279
- 492205