palstalla paljonkin paljonkin pahemmin kuin Hennasta. On senverran kypsä ja älykäs tyttö. Lapsellista uhittelua Hennan sakista. Kun lähtee julkisuuteen jokainen tajuaa että paljon tulee vastaan ihmisiä jotka ei tykkää.
Tuskinpa Pauliina on tekemässä rikkaria
7
793
Vastaukset
- ei mahdollisuuksia
Ei alkuunkaan. Katri sen sijaan on ehdottomasti paras. Siinä tytössä on laulutaitoa ja tyyliä ilman mitään konstailuja.
- Tatu, joka seuraa idolsia
Uskontoasian toi esille-kuka? Niinpäs. Mutta nyt sitten kun tuli vahvoja edustajia kehiin niin Katsin fanit ovat mollattuina ja uhkailun alla? Vähän liian vakavaksi menee...?
- anteeksi
Tatu, joka seuraa idolsia kirjoitti:
Uskontoasian toi esille-kuka? Niinpäs. Mutta nyt sitten kun tuli vahvoja edustajia kehiin niin Katsin fanit ovat mollattuina ja uhkailun alla? Vähän liian vakavaksi menee...?
Katsin= Katrin, anteeksi!
- tuomareitten mieleen
Sen huomaa.Eiköhän se ole siinnä?
- West End 30v
Pauliinasta ja Ilkasta sitä paitsi molemmista tykätään. Reiluja nuoria ja hauskoja ihmisiä.
- vielä erona tämä
Uskonasia on vanhav näkemys ja mielipide isous ei ole kumpaakaan- se liittyy siihen mitä ihminen vaan ON. Edellistä voi kritisoida mutta ei jälkimmäistä enää.Mielipiteistä voi kiistellä.
- näin tämä
Uskonasia on vahva näkemys...tulee jo virhettä mättää...:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762040Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361716Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi91375Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591180Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241173Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161026- 60950
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58942