2 asiaa

kuka jumaliste kantaa pölykoiria ja tyhjiä olutpulloja mun kämppään? Tuokaa täysiä mäyriksiä!!!
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en ole koskaan tyhjää pulloo kotio kantanu, silti niitä on joskus kaapit täynnä. nii ja villakoirat, enhä mä edes tykkää koirista.......... :((

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmetyttää kirjoitti:

kuka jumaliste kantaa pölykoiria ja tyhjiä olutpulloja mun kämppään? Tuokaa täysiä mäyriksiä!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu