oli mahtava ääni, lauloi ja tulkitsi hyvin, ei mennyt puihin.
henna oli turha valinta, samaten se kaksospoika. vaikka se poika - ja molemmat - muuten aivan mainioita olikin, niin ei nyt tuonne, ei. varsinkaan kun parempiakin oli.
ja henna on tasan tylsä ja väritön tyyppi. ei kiinnosta. keidenköhän toimesta se sinne tuli valituksi jatkoon? oli hampaat pudota suusta.
pauliina ei näytä tippaakaan idolilta. eikä laulu mitään maata mullistavaa ollut, alkuperäiseen verrattuna éi mitään. jos ei olis vertailukohta niin ööveri, niin vois mennä melkein täydestä. mutta näin ollen ei.
nimenomaan tuomarit sanoi oikein, keskittyi esittämään laulun about oikein, ja unohti olla luonnollinen yms.
karoliina ja sari sieltä vielä kehiin. eihän tuosta ollut epäilystäkään, että karoliinan olis pitänyt päästä viime kerralla.
sari tuomi
vielä sieltä esiin
3
675
Vastaukset
- laulaja
sari sopii olemukseltaan paremmin keskikaljabaariin karaokelaulajaksi.
- pohjanmaan sissi
Joo, samaa mieltä.Voin nähdä sieluni silmin kuinka hän saa raikuvat aploodit kun vetää kännisille tyypeille aikuinen nainen itse kaikkein kovimmassa kännissä.
- Nimetön
sari tuomi on hyvä. toivon kyllä että nyt roni pääsisi jatkoon että jatkossa olisi enemmän poikia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14911191
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424256Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352684Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1041613Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?821459Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396