Inttäkää vaan typeristä asioista

Mulle se on ihan sama onko jumala olemassa vai ei. En jaksa haaskata aikaani mihinkään tuollaiseen.
5580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä mäkään haaskaan aikaani.

Tattis ojennuksesta.

Äänestä
  • kun mä vähän funasin, pitäähän meidänkin saarnata. Jos sä annat periksi, sä luovutat?

    Äänestä

  • xzcrtsrew kirjoitti:

    kun mä vähän funasin, pitäähän meidänkin saarnata. Jos sä annat periksi, sä luovutat?

    .... ;)

    Äänestä

  • JATKETAAN!! kirjoitti:

    .... ;)

    (_I_) (_o_)... :o)

    Äänestä

Kysyisin arvon henkilöltä mitä esim passissasi lukee?
Mies, nainen vai joku muu?

Ei anna kovin korkeaa kuvaa henkilön omasta älykkyydestä ettei hän tiedä edes itsestään, onko teisti vai ateisti, mies vai nainen.

Ei noilla eväillä kannattaisi nimitellä ketään idiooteiksi :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


atet ja uskikset idiootteja kirjoitti:

Mulle se on ihan sama onko jumala olemassa vai ei. En jaksa haaskata aikaani mihinkään tuollaiseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu