ni elikkä jos lähden poikaystäväni kanssa ulkomaille ja satumme menemään nudisti rannan ohi ni miten miehet yleensä reagoi?voisko joku kertoo omii kokemuksii?onko heti et tonne vai jee sieltä se nuosee?kantsiix mennä poikaystävänkaa näille rannoille ottaa aurinkoo??kokemuksii pliis!=)
nudisti rannat+poikaystävät?
12
8512
Vastaukset
- tuntuu hyvältä
Mun mies vie mut nudisti paikkoihin, et muut katselisi mua. Aluksi se vaivasi, mut nykyään kiihotun itsekin valtavasti. Jään yksin ja mieheni katselee kauempaa kun toiset katsovat minua tai tulevat viereen.
Sama juttu raflassa, laitan pyynnöstä lyhyttä ja sexyä et miehet kiinnostuu, ja oma kulta seuraa sivusta. Jänniä tilanteita ja kokemuksia...- Tyttö-Hämeestä
Hei Sinulle
Oli mukava lukea kommenttisi ja havaita, että "meitä" löytyy muitakin...
Meillä harrastetaan tuota samaa, ja tosiaankin alkuun se tuntui hieman hämmentävältä, mutta nyt nautin suunattomasti siitä mielenkiinnosta jota muut miehet osoittavat (vastaavissa tilanteissa, kuten kuvailit).
On varsin villi tunne olla "näytillä", mutta kuiten kin jotenkin turvallista, kun mieheni seuraa tilannetta. Tosiaankin, tiettyjä väristyksiä nämä tilanteet saavat aikaan ja siten ne ovat johtaneet myös meillä kaikenlaiseen "kivaan". - naturisti
Tyttö-Hämeestä kirjoitti:
Hei Sinulle
Oli mukava lukea kommenttisi ja havaita, että "meitä" löytyy muitakin...
Meillä harrastetaan tuota samaa, ja tosiaankin alkuun se tuntui hieman hämmentävältä, mutta nyt nautin suunattomasti siitä mielenkiinnosta jota muut miehet osoittavat (vastaavissa tilanteissa, kuten kuvailit).
On varsin villi tunne olla "näytillä", mutta kuiten kin jotenkin turvallista, kun mieheni seuraa tilannetta. Tosiaankin, tiettyjä väristyksiä nämä tilanteet saavat aikaan ja siten ne ovat johtaneet myös meillä kaikenlaiseen "kivaan".Moi
Teillä on varmaan ollut hauskaa, mutta ei se nudismia ole. Nudismi on alastomien ihmisten sosiaalista yhdessä oloa. Kyllä tuo menee exhibitionismin ja tirkistelyn puolelle ja pitkälle.
- Nakuilu on kivaa
Menkää todella nudistirannalle ja nauttikaa.
On aivan ihanaa uida ja ottaa aurinkoa alasti.
Kyllä sitä hetken katselee muita,mutta kohta
olo on todella vapaa,ei edes märät uikkarit
vaivaa.Alastomuuteen tottuu ja kohta ette muille
rannoille menekään(omakohtainen kokemus)- nautiskelija
Kannatan vahvasti edellistä. Se on todella kivaa, mutta ensin täytyy ylittää kynnys, joka on enemmistölle liian korkea
- done
Tämä on täyttä totta
- Nakunakin
Menkää vain mukaan. Itse sain ekat kokemukset Inglesin nakurannalla vaimoni kanssa. Aluksi tuntui jotenkin "nololta", mutta pian siihen tottui, kun ympärillä oli satoja muitakin alastomia ihmisiä. Siellä ei katsella toisten kokoa ja näköä, vaan jokainen voi olla itsensä. Vapauttava kokemus vatteiden "orjuudesta", jonka uusimme heti kun tilaisuus tulee mennä vastaavanlaiselle rannalle. Suomen nudistirannat (lähinnä Pihlis) ovat vielä kaukana tästä kansainvälisestä touhusta.
- naku pari
Olemme käyneet vaimoni kanssa useampana vuotena inglisissä nakurannalla kun emme muuta vastaavaa paikaa tiedä (onko muualla kertokaa)
siellä todella nautimme alastomuudesta,aluksi tuntui oudolta kun varsinkin miehet kierteli ympärillämme, mutta siihen tottui ja saatoimme nauttia täysillä siellä olosta. Emme välittäneet ympärillä liikkujista vaan olimme kuin olisimme kaksin, rakastelimme jopa muiden katsellessa ja saimme siitä vain positiivista palautetta ja lisää itsetuntoa: suosittelemme. - Anonyymi
itte kävin kreetalla ja annoin eka kerta peppuu miehelle tyttöystäväni katsoi vierestä
Siis oletko poika? Oliko mies ennestään tuttu?
Ai niin
Vieläkö olette tyttöystävän kanssa?
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 http://3255222.com/H/u3Klt 👈
- Anonyymi
Niinhän se on että katsoa saa muttei koskea.
Kukin sitten kokee sen että muut näkee eri tavalla tärkeäksi osaksi nudismia.
Yleensä isolla rannalla on niin paljon porukkaa ja paljasta pintaa ettei kaunis nainenkaan ihan valtavasti erotu porukasta. Ja kun kaikki siellä ottaa aurinkoa niin eihän se sivullinen katsoja tiedä kuka on siellä katseiden takia ja kuka on ns. "oikea nudisti".
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2029642Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen314397Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1193965Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1003841- 2033420
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik192864Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1231385Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its731376- 901184
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151161