Eikö olekin Antti vähän ihQ!!??
ANTTI ON IHQ!!!!!!!!!!!!!!
22
1404
Vastaukset
- Jarkko K.A.Mala
Sä vaan yrität kieltää sitä faktaa että se on homppeli eikä siinä ole mitään pahaa nykyäänhän tuntuu olevan COOL olla homo.Anttihan on suomen homo ikoni ja Juha Föhrin jälkeen tunnetuin julkkis homo.Oikea Ruskean Reiän Ritari!
- <3TuiskuFani<3
...ai niin ja unohdin edelliseen viestiini lisätä että kaikki jotka täällä haukkuu Antti homoks niin se tarkottaa et ne on vaan kateellisii.
Eli jos joku vielä tulee tänne haukkuun Anttii homoks ni se sitten tarkottaa että on vaan Antille kade :P - Jarkko K.A.Mala
<3TuiskuFani<3 kirjoitti:
...ai niin ja unohdin edelliseen viestiini lisätä että kaikki jotka täällä haukkuu Antti homoks niin se tarkottaa et ne on vaan kateellisii.
Eli jos joku vielä tulee tänne haukkuun Anttii homoks ni se sitten tarkottaa että on vaan Antille kade :PJa ei tarvi todellakaan olla kade millään tavalla antille vaikka se homo onkin kato kun sitä kiinnostaa vaan miehet niin se jättää meille hetoromiehille enemmän naisia vapaaksi tietysti.
- Kissa
Jarkko K.A.Mala kirjoitti:
Ja ei tarvi todellakaan olla kade millään tavalla antille vaikka se homo onkin kato kun sitä kiinnostaa vaan miehet niin se jättää meille hetoromiehille enemmän naisia vapaaksi tietysti.
Oon joskus miettiny että miten lapsellisii ihmiset nykyää oikeen voi olla. Sä teit lapsellisuuden ennätyksen. Siis voiko olla vähä-älyisempää tyyppii?? Tulla nyt Antti Tuisku fanien palstalle ja alkaa haukkuu sitä! Voi, voi...Kyllä sääliks sua käy...yritä pärjätä ton MAHOTTOMAN luonteen piirteen kanssas...
- ^^salmiakki^^
no ei antti niiku vissii oo homo!!!!! ja jos joku väittää niin ni mä sanon sille että: nii vissii ime tissii!!!!!!!
- vätys
Minkä takia sillä ei oo ikinä tyttöystävää?
- <3TuiskuFani<3
Mistä vitustä sä tiedät onko sillä tyttöystävää vai ei??!!??!!??
Ja vaikka olisi, tuskinpa sitä nyt kuitenkaan haluaisi mainostaa koko kansalle. - <3TuiskuFani<3
<3TuiskuFani<3 kirjoitti:
Mistä vitustä sä tiedät onko sillä tyttöystävää vai ei??!!??!!??
Ja vaikka olisi, tuskinpa sitä nyt kuitenkaan haluaisi mainostaa koko kansalle.oho...tarkotin siis vitusta enkä vitustä...*reps*
- heheh
<3TuiskuFani<3 kirjoitti:
Mistä vitustä sä tiedät onko sillä tyttöystävää vai ei??!!??!!??
Ja vaikka olisi, tuskinpa sitä nyt kuitenkaan haluaisi mainostaa koko kansalle.ku se on mun poikaystävä.
- <3TuiskuFani<3
heheh kirjoitti:
ku se on mun poikaystävä.
Kyllähän pikkutytöillä unelmia riittää :P
- SULLA
IKINÄ OLLU TYTTÖYSTÄVÄÄ?
- Amanda
Taitaa olla "
- Nippeli
Etkös tiedä että homous on sairautta?Ei se läpi mitä homot käyttää ole tarkoitettu siihen hommaan vaan kakkaamiseen.Taidat olla ittekin sairas siihen suuntaan.Hävettää teidän puolestanne!!!
- Tuisku_Fani
Nippeli kirjoitti:
Etkös tiedä että homous on sairautta?Ei se läpi mitä homot käyttää ole tarkoitettu siihen hommaan vaan kakkaamiseen.Taidat olla ittekin sairas siihen suuntaan.Hävettää teidän puolestanne!!!
Just tollasten pervojen takia tässä hävettää!
- Tuisku_Fani
Ei ole "
- joku joku
Nippeli kirjoitti:
Etkös tiedä että homous on sairautta?Ei se läpi mitä homot käyttää ole tarkoitettu siihen hommaan vaan kakkaamiseen.Taidat olla ittekin sairas siihen suuntaan.Hävettää teidän puolestanne!!!
no ei se oo mikään sairaus jotkut keenit on vaan mennyt sekasin tai sit jtkut vaan tykkää tytöistä tai pojista
- <3TuiskuFani<3
Taitaa se Antti sittenkin olla homo. Mä näin sen nussimassa vessassa miehen kanssa.
- Oikea <3TuiskuFani<3
Hah, tosi hauskaa että joku idiootti kirjoittelee nimimerkilläni tuollaisia perättömyyksiä. Onko vähän noloa? Sitäpaisti edes 0.00000000000000000001% tuosta viestistä ei ole totta.
- Antti 4-ever&#9829;...
Antti ei oo homo se on mielummin vaikka pomo.
♥♥ANTTI♥♥ ON SIIS SAIRAAN IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - ^^salmiakki^^
antti tuisku on tosiaankin ihq!!!!!!!!!!!!!!! mie lakastan anttii te on vaan niin ihana!!!!!!!
- Antti_on_ihQ
niin on ANTTI ON TOSIAAN IHQ eikä mikään homo ei todellakaan oo anti on ollu mun fanii idols kilpailusta lähtien
- lknjbkhv
juu
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle1115237Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖493392Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle913224Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku402926- 811847
Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.411580450 000 ulosotossa
Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden1271555Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt311436Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1301234- 161149